Stanice STARZ zveřejnila obsazení hned tří nových postav 6. série. Jedná se o rodinu Christieových – otce Toma, jeho syna Allana a dceru Malvu. 

V knižní sérii přichází Tom Christie na scénu již během páté knihy – Hořící kříž – v 5. sérii seriálu jsme se ho však nedočkali.

Thomas Christie je bývalý Ardsmuirský vězeň a oddaný protestant, který poté, co jeho druhá žena a zaměstnavatel zemřeli během epidemie žluté zimnice, přijíždí na Fraserův hřeben a hledá místo, kde by se mohl usadit. To se však neobejde bez trochy napětí.

Do role hlavy rodiny, Toma Christie, byl obsazen velšský herec Mark Lewis Jones, který je znám především z divadelních prken. Co se týče filmové a seriálové tvorby, objevil se v: The Last JediThe Third DayRebeccaGangs of London a Carnival Row.

Do role Thomasova syna Allana byl obsazen herec Alexander Vlahos nejvíce známý díky seriálu Versailles. 

Stanice STARZ popisuje Allana jako velice ochranitelského vůči své rodině, a to především ve chvíli, kdy se snaží usadit v novém prostředí.

A v neposlední řadě si pojďme představit Malvu Christie, jejíž role se chopila irská herečka Jessica Reynolds.

Malva je Tomova odvážná dcera, která je uchvácena Claiřinou prací a moderním myšlením. Díky tomu se však dostává do křížku se svým konzervativním otcem.